O nás

Naše cesta

Ptáte se, jak tento náš e-shop vznikl? Velmi spontánně. Roky jsme sledovali svého otce, jak buduje své podnikání, stal se pro nás velkým vzorem a rozhodli jsme se s mou sestrou jít v jeho stopách. Tento e-shop je pokračováním jeho odkazu, jde s trendem a aktuálními požadavky této doby.

Vznik webu

Ke vzniku těchto stránek vedla dlouhá cesta, během které jsme dokázali připravit pro Vás tu nejzajímavější nabídku produktů, kterou však budeme neustále aktualizovat a rozšiřovat dle přání našich zákazníků.

Náš e-shop vybavsime.cz nabízí bytové a textilní doplňky od českých a zahraničních výrobců. Pokud budete v naši nabídce cokoliv postrádat, neváhejte se na nás obrátit, budeme rádi za jakékoliv nápady či požadavky pro rozšíření naší nabídky.

Kvalita na prvním místě

Veškeré produkty které u nás najdete, jsou pečlivě zkontrolovány a jejich kvalita je otestována těmi nejnáročnějšími klienty. S jistotou Vám můžeme zaručit jejich kvalitu a dlouhou životnost. Samozřejmostí je dostupnost všech položek skladem, tedy k okamžitému odeslání. V nabídce můžete vybírat z několika způsobů doručení, je jen na Vás, co pro Vás bude nejlepší.

Pokud nebudete se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete využít ze zákona danou 14ti denní lhůtu pro vrácení zboží. Veškeré potřebné formuláře k vrácení či reklamaci zboží naleznete zde, na našich stránkách.

V případě dotazů a nejasností nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@vybavsime.cz nebo na jiných kontaktech uvedených níže. Budeme se těšit na každou Vaši objednávku a doufáme, že se k nám budete rádi vracet.